Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 3.5
Pyramid GameRated ★ 4.0
Castaway DivaRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 3.5
Lovestruck in the CityRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 3.5
The One Day Destruction Entered the Front Door of My HouseRated ★ 2.5
Missing: The Other SideRated ★ 4.0
GBRB: Reap What You SowRated ★ 4.0
My Lovely LiarRated ★ 3.0
The Tale of NokduRated ★ 3.0
Doona!Rated ★ 3.0
Loki Season 2Rated ★ 4.0
Mr. QueenRated ★ 3.5
HyeMiLeeYeChaePaRated ★ 2.5
Busted! Season 2Rated ★ 4.5