Titles you rated
Mary Shelley's FrankensteinRated ★ 3.5
The Last Exorcism Part IIRated ★ 5.0
Mr. VampireRated ★ 5.0
47 Meters DownRated ★ 3.5
I Spit on Your GraveRated ★ 1.0
Piranha 3DDRated ★ 1.0
Saw 3DRated ★ 5.0
Lights OutRated ★ 2.0
Saw VRated ★ 5.0
The CatRated ★ 2.5
Final Destination 5Rated ★ 3.5
Saw IVRated ★ 5.0
Saw VIRated ★ 5.0
Saw IIIRated ★ 5.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 5.0
Silent HillRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 5.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
Death BellRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 4.5