Titles you rated
The IntouchablesRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 3.0
The KingRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0