Titles you rated
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 1.5
Peppermint CandyRated ★ 5.0
ScarfaceRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 3.5
The IrishmanRated ★ 4.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.0