Titles you rated
My Beloved StrangerRated ★ 2.5
BarbarianRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 5.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Man on High HeelsRated ★ 2.5
Bridge to TerabithiaRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.5
ZodiacRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 5.0
Devils StayRated ★ 2.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.5
The MajesticRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.0