Series
Ratings
41
Samurai ChamplooRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.0
CassandraRated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Reality ZRated ★ 2.5
Black SummerRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Gunslinger GirlRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 2.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 5.0
VikingsRated ★ 3.0- VikingsRated ★ 3.0
VikingsRated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0