Titles you rated
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Gogh, The Starry NightRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Bring It On, GhostRated ★ 2.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 2.0
GoblinRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.0