Movies
Ratings
67
AnacondaRated ★ 3.5
Remember the TitansRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
LeonRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.5
Marine BoyRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0