Series
Ratings
11
My Love From Another StarRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.0