Titles you rated
Master's SunRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.0
Mr. BeanRated ★ 5.0
SignRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 5.0
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 2.0- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 5.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 5.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 5기Rated ★ 5.0