Series
Ratings
585
Inspector KooRated ★ 4.5
Marry My Husband: JapanRated ★ 2.0
Marry My HusbandRated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
Nana Tour with SEVENTEENRated ★ 3.5
Earth ArcadeRated ★ 3.5
The Devil's PlanRated ★ 3.5- 정글밥Rated ★ 4.0
- 정글밥Rated ★ 4.0
You Season 5Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 3.5
Who Saw the Peacock Dance in the Jungle?Rated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5