Movies
Ratings
381
Captain MarvelRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.5
Alita: Battle AngelRated ★ 4.5
VenomRated ★ 3.0
KikujiroRated ★ 3.5
Miss BaekRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
MaborosiRated ★ 4.0
The Act of KillingRated ★ 4.0
TwinstersRated ★ 3.5
The ShackRated ★ 1.5
Still WalkingRated ★ 4.0
For Vagina‘s SakeRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 3.0
Fourth PlaceRated ★ 4.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.5
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
RashomonRated ★ 5.0