Titles you rated
The GiverRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.5
A Moment to RememberRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
Miracle on 1st StreetRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 2.5
The Ugly DucklingRated ★ 4.0
Cherry TomatoRated ★ 4.0
Mowgli: Legend of the JungleRated ★ 4.0
Blank CheckRated ★ 3.0
Time to HuntRated ★ 2.0
PeninsulaRated ★ 3.0
Blue StreakRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 5.0
A Star Is BornRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
HancockRated ★ 4.5
Hancock 2Rated ★ 4.5
AladdinRated ★ 5.0