Movies
Ratings
509
OnwardRated ★ 3.0
MicrohabitatRated ★ 3.5
Twenty SomethingRated ★ 4.0
Spies in DisguiseRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.5
SoulRated ★ 5.0
Meet Joe BlackRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.5
The MediumRated ★ 3.0
CrawlRated ★ 2.5
Me and MeRated ★ 2.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
Hillbilly ElegyRated ★ 3.5
Night in ParadiseRated ★ 3.0
Rebel in the RyeRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
Space SweepersRated ★ 3.0