Titles you rated
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.5
Flower Ever AfterRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.0
The Penthouse Season 3Rated ★ 3.0
The PenthouseRated ★ 3.0
The PenthouseRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 4.5- Good PartnerRated ★ 4.0
Anna Director's CutRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Button GameRated ★ 2.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0
- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Bloody Game Season 2Rated ★ 4.5
Bloody Game Season 1Rated ★ 4.0