Titles you rated
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0