Titles you rated
Lie to MeRated ★ 4.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 1.5- GokusenRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0- Sherlock UncoveredRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 1.0
Good DoctorRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 1.0
IRISRated ★ 2.5
LuciferRated ★ 1.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 0.5
Couple or TroubleRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 0.5
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Romance in the RainRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 0.5