Titles you rated
The CroodsRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 4.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.5
Air DollRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.5
On the Occasion of Remembering the Turning GateRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
A Good Lawyer s WifeRated ★ 3.0
Eat Pray LoveRated ★ 4.0
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 3.0
Summer Days With CooRated ★ 4.0
Panic RoomRated ★ 4.5
Shrek Forever AfterRated ★ 4.0
FridaRated ★ 3.0
Mr. XXX-KisserRated ★ 2.5
BlindRated ★ 4.0
Great ExpectationsRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
The Nanny DiariesRated ★ 3.5