Titles you rated
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 2.5
Le Grand ChefRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba The Hashira Meeting ArcRated ★ 2.5
L: Change the WorldRated ★ 2.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Barefoot GibongRated ★ 3.0
After the RainRated ★ 2.5
My Boss, My TeacherRated ★ 2.5
Fists of LegendRated ★ 1.5
Death NoteRated ★ 4.0
Hi! Dharma!Rated ★ 2.5
Tong: MemoriesRated ★ 2.0
Death Note: The Last NameRated ★ 2.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
AlwaysRated ★ 3.0
Doggy PooRated ★ 3.0
SawRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 3.0
Heart is...Rated ★ 2.5