Movies
Ratings
35
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.5
Keys to the HeartRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0