Movies
Ratings
59
A Short Film About KillingRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 2.5
TitanicRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 1.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
EscapeRated ★ 0.5
VeteranRated ★ 0.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 5.0
The Zone of InterestRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 1.5
Castaway on the MoonRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 0.5