Titles you rated
- Charingeon Jwippuldo EobsjimanRated ★ 3.0
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.0- 5minstealer: Infinite ChallengeRated ★ 4.0
Escaping Crisis No. 1Rated ★ 2.5
No Game No LifeRated ★ 1.5
SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 3.5
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 2.0- This Art Club Has a Problem!Rated ★ 2.0
Wang's FamilyRated ★ 3.0
Nisekoi Season 2Rated ★ 2.0
The Eden of GrisaiaRated ★ 1.5
Dagashi KashiRated ★ 2.5
NisekoiRated ★ 3.0
The Fruit of GrisaiaRated ★ 2.0- Black BulletRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 3.5
The "Hentai" Prince and the Stony CatRated ★ 1.5- Plastic MemoriesRated ★ 3.0