Titles you rated
HereditaryRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Society of the SnowRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
Taste of Cherry Ta m e guilassRated ★ 3.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.5
SplitRated ★ 2.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.0
A River Runs Through ItRated ★ 4.0
Ocean WavesRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0