Titles you rated
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.0
You Quiz On The BlockRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 3.0
Law SchoolRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 3.0
I Live AloneRated ★ 2.5
Street Food FighterRated ★ 3.0- Unanswered questionsRated ★ 3.5
TV Animal FarmRated ★ 3.5
Screening HumanityRated ★ 3.5- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.5
걸어서 세계속으로Rated ★ 3.5
To Your EternityRated ★ 2.5
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 3.0
NoragamiRated ★ 3.0