Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Bring Her BackRated ★ 3.5
Naked LunchRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
ChallengersRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 4.0
Escape Room: Tournament of ChampionsRated ★ 3.5
Escape RoomRated ★ 3.5
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.5
Star TrekRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.5
CrawlRated ★ 3.0