Titles you rated
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Dancing 9Rated ★ 4.0
Dancing 9 Season 2Rated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.0
Hot BrothersRated ★ 3.0
All My Love For YouRated ★ 3.0
Cardcaptor SakuraRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0- 슈퍼갤즈Rated ★ 3.5
Off To SchoolRated ★ 3.5
Singles' Inferno Season 2Rated ★ 3.5
Singles' InfernoRated ★ 3.0
Chibi Maruko-chan Season 1Rated ★ 3.5- 짱구는 못말려 4Rated ★ 4.0
Shin Chan Season 5Rated ★ 4.0
Weekly IdolRated ★ 2.0- 짱구는 못말려 3Rated ★ 4.0
- 짱구는 못말려 2Rated ★ 4.0