Movies
Ratings
698
Devils StayRated ★ 5.0
SpyRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.5
#AliveRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 3.5
The Divine FuryRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 2.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 3.5
Secret ZooRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 3.5
Forbidden DreamRated ★ 4.0