Movies
Ratings
66
CapernaumRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
HommageRated ★ 3.0
Good TimeRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.5
Star TrekRated ★ 4.0
HopeRated ★ 3.0
Nobody KnowsRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 3.5
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 3.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
The UnforgivenRated ★ 3.5
In Our PrimeRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 5.0