Series
Ratings
18
Recipe for FarewellRated ★ 4.5
KiddingRated ★ 5.0
KiddingRated ★ 5.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.5
Movie RoomRated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 5.0
Temperature of LoveRated ★ 4.0- Fork you Boss Season 1Rated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Tears in the AmazonRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
- GokusenRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5