Titles you rated
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
The Magnificent SevenRated ★ 3.0
Mechanic: ResurrectionRated ★ 3.0
Lights OutRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
Time RenegadesRated ★ 4.0
EpitaphRated ★ 3.0
Memories of the SwordRated ★ 3.0- Untouchable LawmenRated ★ 3.0
SpectreRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 3.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0