Series
Ratings
27
HealerRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Come Back AliveRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0