Titles you rated
Kick-Ass 2Rated ★ 1.0
Bloody TieRated ★ 5.0
RinguRated ★ 1.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 2.0
Final DestinationRated ★ 5.0
Man on FireRated ★ 3.0
The Show Must Go OnRated ★ 1.0
GreaseRated ★ 2.0
Pretty WomanRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 1.0
SwiriRated ★ 1.0
SpellboundRated ★ 2.0
Ip ManRated ★ 5.0
PoongsanRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
The DepartedRated ★ 3.0