Titles you rated
Perfect DaysRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
The PledgeRated ★ 3.0
The Best OfferRated ★ 4.0
HuntRated ★ 4.0
Let GoRated ★ 3.0
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 3.5
A Man Called OveRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Where the Crawdads SingRated ★ 3.5
Georgia RuleRated ★ 3.0
I Don't Feel at Home in This World AnymoreRated ★ 3.0
The WhaleRated ★ 3.0
MissingRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
Professor Marston and the Wonder WomenRated ★ 3.0