Titles you rated
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
QueerRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
American UltraRated ★ 3.0
Nightmare AlleyRated ★ 3.0
AtonementRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 3.5
The RosesRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 1.0
TwilightRated ★ 3.0
Freaky FridayRated ★ 3.5
The New MutantsRated ★ 2.5- The Man Who LaughsRated ★ 3.5