Titles you rated
- TarotRated ★ 4.0
Alice, the Final WeaponRated ★ 3.0
Migi & DaliRated ★ 4.0
Chillin' in My 30s After Getting Fired From the Demon King's ArmyRated ★ 4.0
The Ancient Magus' BrideRated ★ 4.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.0
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 4.5
Alchemy of SoulsRated ★ 4.5
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 4.5
Strangers From HellRated ★ 4.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
Alice in BorderlandRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0