Movies
Ratings
506
Draft DayRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 1.0
PredatorRated ★ 4.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 2.0
Wreck-It RalphRated ★ 2.0
All About My WifeRated ★ 3.0
Bicentennial ManRated ★ 2.0
26 YearsRated ★ 2.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
ElizabethtownRated ★ 2.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Honey, I Blew Up the KidRated ★ 4.0
Taipei ExchangesRated ★ 2.0
DaveRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 1.0
SerendipityRated ★ 4.0
AntzRated ★ 3.0
CrashRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0