Titles you rated
Suspect XRated ★ 3.0
ActressesRated ★ 3.0
FlightplanRated ★ 3.0
Running ManRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 3.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
Secret SunshineRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Moonrise KingdomRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
The Karate KidRated ★ 2.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
AmélieRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Promised LandRated ★ 4.0