Titles you rated
AnacondaRated ★ 2.0
Project Hail MaryRated ★ 5.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 5.0
The FabelmansRated ★ 5.0
The RIPRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Anna KareninaRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
The Fall GuyRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 4.0
Mononoke the Movie: The Ashes of RageRated ★ 4.0
Operation Fortune: Ruse de GuerreRated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 5.0