Titles you rated
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 4.5
Detective Conan: Magician of the Silver KeyRated ★ 3.0
Detective Conan: The Lost Ship in the SkyRated ★ 3.5
Detective Conan: The Raven ChaserRated ★ 4.0
Detective Conan: Quarter of SilenceRated ★ 3.5
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 3.5
Detective Conan: The Bride of HalloweenRated ★ 4.0
Detective Conan: Crossroad in the Ancient CapitalRated ★ 3.0
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 5.0
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 4.0
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 3.5
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 3.0
Detective Conan: The Dimensional SniperRated ★ 3.0
Detective Conan: Strategy Above the DepthsRated ★ 3.0
Detective Conan: The Eleventh StrikerRated ★ 3.0
名探偵コナン 探偵たちの鎮魂歌(レクイエム)Rated ★ 3.0
A Silent VoiceRated ★ 3.0
I've Always Liked YouRated ★ 2.5
Assassination Classroom The Movie: 365 DaysRated ★ 3.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.0