Titles you rated
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Oblivion BatteryRated ★ 3.5
DorohedoroRated ★ 3.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0
The Law of UekiRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 4.0- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
Kaguya-sama: Ultra RomanticRated ★ 3.5
Scum's WishRated ★ 3.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 3.0
Magi: The Kingdom of MagicRated ★ 4.0
Love and LiesRated ★ 2.5
Attack on Titan: Junior HighRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0- OrangeRated ★ 3.0
Free! Dive to the FutureRated ★ 3.5