Titles you rated
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
HereticRated ★ 3.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 2.5
Kraven the HunterRated ★ 2.0
ArgylleRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Mononoke the Movie: The Ashes of RageRated ★ 3.0
Blade: TrinityRated ★ 2.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 1.0
Lost in StarlightRated ★ 3.0
Lonely Castle in the MirrorRated ★ 3.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 1.5
Total RecallRated ★ 3.0