Series
Ratings
115
Dear XRated ★ 3.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 2.5
SPEC: ZeroRated ★ 2.5
SPEC: ShouRated ★ 2.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 3.0
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 3.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
Marry My Husband: JapanRated ★ 3.0
New Recruit Season 3Rated ★ 3.5
Handyman Saito in Another WorldRated ★ 3.0
The Sandman Season 1Rated ★ 2.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
I Parry Everything: What Do You Mean I’m the Strongest? I’m Not Even an Adventurer Yet!Rated ★ 3.0
Black Butler Public School ArcRated ★ 2.5
Black Butler Emerald Witch ArcRated ★ 3.0
I May Be a Guild Receptionist, but I'll Solo Any Boss to Clock Out on TimeRated ★ 2.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 0.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5- Shangri-La Frontier Season 2Rated ★ 3.5