Series
Ratings
16
Princess HoursRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 1.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 4.0