Series
Ratings
82
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 3.5
They Kiss AgainRated ★ 4.0
It Started With a KissRated ★ 4.0
Old Miss DiaryRated ★ 4.0
Romance in the RainRated ★ 3.5
My Fair PrincessRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.5
49 DaysRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5