Titles you rated
Hide and SeekRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 5.0
The Diving Bell and the ButterflyRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
NoodleRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
1 Litre of TearsRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 2.0
FlippedRated ★ 5.0
Late BlossomRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 4.0
BraveRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Martian ChildRated ★ 4.0