Titles you rated
Secret GardenRated ★ 3.0
Violet EvergardenRated ★ 4.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 4.0
Redo of HealerRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 3.5
Money GameRated ★ 3.5
The Rising of The Shield HeroRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 4.5
Strangers From HellRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 5.0
Reborn RichRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5