Series
Ratings
192
Golden FishRated ★ 1.0
Smile, MomRated ★ 2.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 1.0
Definitely NeighborsRated ★ 2.5
Yellow BootsRated ★ 3.0
Winter BirdRated ★ 2.0
What's Up?Rated ★ 2.0- TerroirRated ★ 2.0
PartnerRated ★ 3.0
A Man's StoryRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.5
Birth SecretRated ★ 2.0
Sweet SpyRated ★ 2.0
Star's LoverRated ★ 2.0
Pride and PrejudiceRated ★ 3.0
Tree of HeavenRated ★ 1.0
Scandal: A Shocking and Wrongful IncidentRated ★ 2.0
One Fine DayRated ★ 2.5- Coffee HouseRated ★ 3.0
Su Baek-hyang, the King's DaughterRated ★ 3.5