Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 5.0
The Color of PomegranatesRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 4.0
Rigor MortisRated ★ 2.5
Apocalypse NowRated ★ 5.0
Ghost in the Shell 2: InnocenceRated ★ 5.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.0
HimizuRated ★ 1.5
Woman in the DunesRated ★ 3.5
The Gold RushRated ★ 3.5
Blood-C The Last DarkRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
MemoriaRated ★ 1.0
Naked LunchRated ★ 4.0
QueerRated ★ 2.5
Linda Linda LindaRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.5
PicnicRated ★ 1.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.0
Swing GirlsRated ★ 4.5