Titles you rated
Dan Da DanRated ★ 4.5
Mushoku Tensei II: Jobless Reincarnation Part 2Rated ★ 3.5
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 2Rated ★ 2.5
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 3.5
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Girls Band CryRated ★ 4.5
Earth Arcade Season 2Rated ★ 5.0
Earth ArcadeRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0