Titles you rated
The HousemaidRated ★ 3.5
Dawn of the FelinesRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
Jennifer's BodyRated ★ 1.5
LightyearRated ★ 2.5
The French DispatchRated ★ 1.0
SleepRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 2.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
ShopliftersRated ★ 3.0
Sausage PartyRated ★ 2.0
MatildaRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.0